Meghan Markle en prins Harry verlaten Halloweenfeestje na telefoontje: “Geen goed nieuws”

Meghan Markle Meghan Markle is een Amerikaanse actrice en de echtgenote van prins Harry. Markle en prins Harry hebben samen een zoontje, Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Prins Harry is de zoon van prins Charles en prinses Diana Spencer. Hij is gehuwd met Meghan Markle, samen hebben ze een zoon, Archie Harrison.
Meghan Markle
prins Harry
In oktober van 2016 was het koppel zo’n vier maanden samen en was hun relatie nog niet publiekelijk gemaakt. Voor Halloween, waarvan ze allebei erg houden, besloten ze Venetiaanse maskers te kopen.
Zo konden ze onopgemerkt als koppel naar een Halloweenfeestje in Canada, waar Meghan toen woonde. “Op 29 oktober besloot het koppel naar een kostuumfeestje te gaan in Toronto”, citeert Mirror de auteurs van ‘Finding Freedom’.
“De avond was perfect. Ze hadden het enorm naar hun zin, tot ze een telefoontje kregen vanuit Kensington Palace. Het was geen goed nieuws.” Een krant was erachter gekomen dat Meghan en Harry een koppel waren en zou het verhaal de dag erna publiceren.