Foto: Photonews
De AFAS Dome maakt zich opnieuw klaar voor een enorme toestroom aan fans van K3 tijdens K3 Originals. Wie zonder stress van de show wil genieten, plant zijn bezoek best goed vooraf. Organisatoren geven daarom enkele praktische tips mee voor bezoekers die naar Antwerpen afzakken. Opvallend is vooral het initiatief ‘Oya Vélo’, een feestelijke fietskaravaan die richting de AFAS Dome trekt terwijl onderweg luidkeels K3 hits weerklinken.Redactie24 als voorkeursbron op Google
De AFAS Dome maakt zich opnieuw klaar voor een enorme toestroom aan fans van K3 tijdens K3 Originals. Wie zonder stress van de show wil genieten, plant zijn bezoek best goed vooraf. Organisatoren geven daarom enkele praktische tips mee voor bezoekers die naar Antwerpen afzakken. Opvallend is vooral het initiatief ‘Oya Vélo’, een feestelijke fietskaravaan die richting de AFAS Dome trekt terwijl onderweg luidkeels K3 hits weerklinken.
Redactie24 als voorkeursbron op Google
Tickets best vooraf controlerenBezoekers krijgen de raad om hun tickets ruim op voorhand klaar te zetten op hun smartphone of ze vooraf af te drukken. Zo vermijden fans lange wachttijden of last minute stress aan de ingang van de zaal.
Daarnaast is het verstandig om ook even goed te controleren op welk uur de deuren precies openen. Bij grote evenementen zoals K3 Originals kan het immers snel druk worden rond de AFAS Dome.
Slim plannen hoe je naar de AFAS Dome reistMet duizenden bezoekers tegelijk is het slim om ook de verplaatsing vooraf goed te plannen. Wie met trein, tram of bus komt, geraakt vlot tot vlak bij de zaal.
Ook de Park and Ride parkings rond Antwerpen worden sterk aangeraden om files en parkeerproblemen in de buurt van de AFAS Dome te vermijden. Via de routeplanner van de zaal kunnen bezoekers bovendien makkelijk bekijken wat voor hen de snelste en handigste route is.
Opvallende fietskaravaan richting Afas DomeVooral Oya Vélo springt dit jaar in het oog. Dat is een grote, feestelijke fietskaravaan richting de AFAS Dome voor bezoekers van K3 Originals. Het initiatief werd opgezet door be•at samen met Critical Mass.
De bedoeling is dat honderden fans samen vanuit het centrum van Antwerpen naar de AFAS Dome fietsen terwijl onderweg de grootste K3 hits uit de speakers knallen. De karavaan rijdt bovendien onder politiebegeleiding door de stad.
Bijna een mobiele K3 paradePraktisch vertrekt de fietskaravaan op vrijdag 29 mei om 18 uur aan het Theaterplein bij de Stadsschouwburg. Rond 18.45 uur komen de deelnemers aan bij de AFAS Dome.
Iedereen mag gratis deelnemen, al moeten deelnemers wel hun eigen fiets meebrengen. Fans worden bovendien aangemoedigd om kleurrijke K3 outfits aan te trekken.
Het concept maakt deel uit van de campagne “Share the thrill, share the ride”, waarmee be•at bezoekers duurzamer én gezelliger naar evenementen wil laten reizen. De organisatie wil van de verplaatsing zelf al een stukje van de show maken.
Wat ‘Oya Vélo’ extra opvallend maakt, is dat niet alleen concertbezoekers mogen aansluiten. Ook gewone fietsers of mensen die gewoon van de sfeer willen genieten zijn welkom. Daardoor krijgt het initiatief bijna iets van een mobiele K3 parade door Antwerpen.
Spreek vooraf een ontmoetingspunt afWie samen met vrienden of familie naar de show komt, krijgt ook nog een belangrijke tip mee. Door de enorme drukte is het verstandig om vooraf een vaste ontmoetingsplaats af te spreken voor na het concert. Zeker wanneer iemand even verloren loopt in de massa enthousiaste K3 fans kan dat veel stress vermijden.