Verklapt ook deze 'K2 zoekt K3'-kandidaat uitschakeling? "Mag niet van Studio 100 zolang je in de wedstrijd zit"
Op zaterdag 20 november tonen de zes overgebleven 'K2 zoekt K3 K2 zoekt K3 is een talentenjacht/muziekprogramma. Het eerste seizoen was in 2009 op tv. Men gaat in dit seizoen op zoek naar een opvolger/opvolgster voor Klaasje.
K2 zoekt K3
Het is nu al gissen naar wie de wedstrijd net voor de eindmeet zal moeten verlaten. Volgens enkele kijkers verklapte Celester dat al door een Q&A te doen op Instagram en nog een kandidaat lijkt zichzelf te verraden.
Luca sprak zich deze week uit over het pestgedrag op sociale media. "Prima dat jullie allemaal een favoriet hebben, of iemand niet zien tussen K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia.
K3
"Spijtig dat we al weten dat Luca eruit ligt in de halve finale... Hij komt hier twitteren en dat mag niet van Studio 100 zolang je in de wedstrijd zit... Of vergis ik me?", merkt iemand op.
Volgens Luca hoeft zijn getweet alvast niets te betekenen. "Ik mag zeker algemeen tweeten! Mag niet persoonlijk ingaan op haat of negatieve berichten", legt Luca uit. Het enige wat ik deed, is een algemeen statement! Veel plezier met kijken zaterdag!"
Download gratis onze app en volg het leukste showbizznieuws op de voet!