An Lemmens haalt scherp uit naar Tom Van Grieken: "Behoorlijke leerachterstand"

Op sociale media is de afgelopen dagen ophef ontstaan. Dat heeft te maken met een uitspraak van Vlaams Belang-voorzitter Tom Van Grieken.
Op TikTok plaatste Tom Van Grieken naar aanleiding van de eerste schooldag een filmpje. Aan het einde van het filmpje zegt hij: "In 2024 gaan we de rekening presenteren aan al die linkse leerkrachten."
Op sociale media werd er meteen massaal gereageerd op de uitspraak van de Vlaams Belang-voorzitter. Ook An Lemmens An Lemmens is een Vlaamse presentatrice. Ze presenteert bij VTM. Haar bekendste programma dat ze presenteert is 'Boer Zkt. Vrouw'.
An Lemmens
In de ondertiteling van het filmpje zaten immers een aantal grammaticafouten. "Z'n ondertitels tonen toch een behoorlijke leerachterstand aan. Ik zou tot 2024 maar weer achter de schoolbanken kruipen, want die rekening krijg je niet eens bij elkaar geteld", aldus de presentatrice.
@vangriekentom Morgen 1 september!
♬ origineel geluid - vangriekentom