Fans van Niels Destadsbader vragen erom: “We zijn aan het bekijken of het nog mogelijk is”
Wendy van de Sande
Fans van Niels Destadsbader vragen erom: “We zijn aan het bekijken of het nog mogelijk is”
Foto: Photonews

Niels Destadsbader heeft een mooie week achter de rug. Zijn nieuwe album ‘Zo Kan Het Dus Ook’ valt duidelijk in de smaak bij het publiek en staat meteen bovenaan de hitlijsten. Maar tussen alle lovende reacties duikt ook een praktisch probleem op voor sommige fans en Niels wil hun vraag graag ter harte nemen en een oplossing zoeken.

Nieuw album van Niels Destadsbader meteen op nummer 1

Een week geleden bracht Niels Destadsbader na vijf jaar opnieuw een nieuwe album uit: ‘Zo Kan Het Dus Ook’. Het gaat om zijn vijfde album en meteen ook om zijn meest persoonlijke plaat tot nu toe. Dat die nieuwe muziek op veel belangstelling kan rekenen, blijkt uit de cijfers.

Het album staat kort na de release op de eerste plaats in de Ultratop Albums Top 200. Een mooie prestatie voor de zanger, die zijn fans uitgebreid bedankt voor de steun.

Op zijn Instagramverhaal richt Niels zich met een videobericht tot iedereen die het album heeft gekocht of via Spotify beluistert. “Een dikke merci aan iedereen die de plaat heeft gekocht of ze beluistert via Spotify en voor wie het nog wil doen: goed idee”, liet hij weten.

Fans melden een probleem bij Niels

Naast de positieve reacties op de nieuwe muziek waren er ook enkele vragen van fans. "We hebben toffe reacties gekregen trouwens op de signeersessies vorige week, maar we kregen ook een paar vragen van fans die zeiden dat ze er niet kunnen geraken omdat de signeersessies tijdens de kantooruren doorgaan en zij op die momenten aan het werk zijn."

Het team van Niels kreeg daarover verschillende reacties. De signeersessies werden duidelijk gewaardeerd, maar voor een deel van de fans bleek het tijdstip een struikelblok. (lees verder onder de foto)

niels album: zo kan het dus ook
Komt er nog een extra signeersessie?

Niels Destadsbader en zijn team willen de opmerkingen van de fans niet zomaar naast zich neerleggen. Daarom bekijken ze momenteel of het mogelijk is om nog een extra signeersessie te organiseren.

Of die er effectief komt, is nog niet duidelijk. Voor fans die de eerdere momenten moesten missen, is er dus voorlopig nog geen zekerheid. Het feit dat het team de mogelijkheid onderzoekt, biedt wel perspectief voor wie graag een exemplaar van ‘Zo Kan Het Dus Ook’ door Niels wil laten signeren.

De komende tijd moet duidelijk worden of er nog een bijkomend moment kan worden ingepland. Intussen kan Niels alvast terugblikken op een sterke start van zijn nieuwe album, dat meteen de top van de Ultratop Albums Top 200 bereikte. Wie het album wil beluisteren kan dit nog steeds doen.

Meer nieuws

Meer nieuws

.