'Familie'-kijkers merken foutje op in seizoensfinale
LHX

De seizoensfinale van 'Familie' zit erop. Het was een bijzonder heftige, die de kijker met heel veel vragen achterlaat.

Tijdens de extra lange slotaflevering kwam het tot een confrontatie tussen Lars en Koen. Véronique kon de twee vechthanen nog maar nét ontwijken met haar auto, maar reed daardoor zelf het water in. Hoe het met haar afloopt, is voorlopig nog onduidelijk.

Een 'Familie'-fan heeft wel zijn vragen bij de scène. "Foutje in de seizoensfinale", schrijft hij op sociale media. "Wanneer Lars de achtervolging inzet op Koen, stapt Véronique in de BMW E91 van Koen. Even later rijdt ze rond in een oudere BMW E46."

Een andere kijker heeft wel een potentiële verklaring voor de switch. "Die andere was nog te mooi om het water in te duiken", klinkt het.

Download gratis onze app en volg het leukste showbizznieuws op de voet!

Meer nieuws

Meer nieuws

.