Francesco Planckaert verontwaardigd door schoonbroer Christopher: "Waarom doe je dat altijd?"

Elke zondag nemen Eddy Planckaert Eddy Planckaert is een voormalig Belgisch wielrenner. Hij heeft heel wat overwinningen behaald. Château Planckaert is een Vlaamse realitiysoap. In dit programma volgt men Eddy Planckaert en zijn familie terwijl zij een kasteel renoveren in Frankrijk.
Eddy Planckaert
Château Planckaert
"Mijn vrouw Magali vond het plezant dat hier", vertelt Francesco Planckaert Francesco Planckaert is een voormalig Belgisch wielrenner. We kennen hem allemaal van de familie Planckaert. Christopher Timmerman is getrouwd met Stephanie Planckaert. Ze hebben samen 3 kinderen.
Francesco Planckaert
Christopher Timmerman
"Ik begin wat moe te worden en dan begin ik rare dingen te zeggen. Nee, ze heeft zich geamuseerd. Zo konden ze zich bezighouden", zegt Francesco vervolgens. "Mijn zoon Mageno ook. Hij heeft zich zo hard geamuseerd. En ik heb mijn schoonvader Eddy..."
"Waarom de je dat altijd? Waarom? Als ik een verspreking doe, dan moet jij daar honderd procent op inpikken", klink het verontwaardigd bij Francesco. "Ik vind dat zo grappig, 'mijn vrouw Magali'. Alsof je tegen een wildvreemde praat", aldus Christopher. Francesco heeft er genoeg van. "Trek je plan", zegt hij terwijl hij wegwandelt.