Foto: Photonews
Koen Wauters blijft zichzelf uitdagen, ook buiten de muziek. In een gesprek met Story laat hij weten opnieuw een doel voor ogen te hebben. Zo wil hij een halve marathon gaan lopen.
Nieuwe uitdaging geeft hem energie
Koen Wauters geeft toe dat hij nood heeft aan doelen in zijn leven.
“Ik heb echt uitdagingen nodig”, vertelt hij.
Dat merkt hij ook in zijn werk voor Clouseau. Hij kan vlotter liedjes schrijven wanneer er een album in het vooruitzicht is. Zonder die druk wordt het moeilijker om de focus te behouden.
Blik op sportieve uitdaging
Die nood aan uitdaging vertaalt zich bij Koen naar sport. Hij wil binnenkort opnieuw deelnemen aan een halve marathon. Dat vooruitzicht zorgt meteen voor extra motivatie om te trainen.
Het is die prikkel die de zanger nodig heeft om zichzelf in beweging te houden.
Lees ook: Koen gecrasht in Short Rally van Moorslede
Meer dan alleen sport
De conditie die hij opbouwt is niet alleen voor tijdens het sporten. Koen kan dat ook gebruiken in andere dingen.
Zo helpt het hem om sterker op het podium te staan, maar ook tijdens rally’s komt die fysieke paraatheid van pas.
Altijd op zoek naar prikkels
Stilzitten is niets voor Koen. Hij blijft bewust op zoek naar prikkels om zichzelf scherp te houden.