Fien Germijns onthult: Foutje achter de schermen bij 'Switch'
LHX
Fien Germijns onthult: Foutje achter de schermen bij 'Switch'
Foto: VRT1

Fien Germijns is al jaren de vaste presentatrice van het quizprogramma 'Switch'. In 'Weekwatchers' doet ze er een grappige onthulling over.

Feest bij 'Switch' eind 2025: het programma vierde zijn 500ste aflevering. 500 is niet min, en de makers besloten dan ook om de bijzondere dag niet ongemerkt voorbij te laten gaan.

Vijf honden en Willy Sommers

"We dachten: de 500ste aflevering, wat kunnen we daar allemaal mee doen?", vertelt Fien Germijns aan Ruben Van Gucht in 'Weekwatchers'. "We vonden het grappig om vijf honden in de intro van het programma te steken."

"Willy Sommers is komen optreden. Er was een zalig vijftal van gepensioneerden aan het quizzen, misschien wel mijn lievelingskandidaten."

Fout geteld

Op het einde van het programma had Fiens eindredacteur echter een ontnuchterende boodschap voor haar. "We moeten iets zeggen. We denken dat we verkeerd geteld hebben", luidde die.

Bleek dat het hele team niet de 500ste, maar de 505de aflevering van 'Switch' had gevierd. "Dus we hebben totaal verkeerd geteld en de 500ste is gepasseerd zonder meer. Fake news op de VRT."

Lees ook: Fien Germijns diep geraakt na bijzondere prestatie: wat ze zegt, raakt veel mensen

Ruben doet een gelijkaardige bekentenis

'Switch' is echter niet het enige programma dat moeite heeft met afleveringen tellen. "Ik heb hetzelfde meegemaakt met 'Weekwatchers', biecht Ruben op.

Een dikke twee maanden geleden vierde namelijk ook 'Weekwatchers' zijn 500ste aflevering. "Ik denk dat ik het aangekondigd heb bij aflevering 480 of 485", lacht Ruben. "Missen is menselijk."

Meer nieuws

Meer nieuws

.