Foto: photo News
Stephanie Planckaert heeft op haar Instagram een mooi moment gedeeld met haar dochter Elara. Ze staat uitgebreid stil bij de verjaardag van Elara. Die is 11 jaar geworden. Bij de post zien we ook een mooie foto van moeder en dochter.
“We zijn zo gezegend”
Stephanie Planckaert staat op haar sociale media stil bij de verjaardag van haar dochter Elara. “Als je er zo eens bij stilstaat, en daar is het vandaag de ideale dag voor, dan besef je hoe gezegend we wel zijn om exact vandaag al 11 jaar te mogen genieten van de aanwezigheid van dit prachtig mensje”, schrijft Stephanie.
Stephanie schrijft ook dat Elara erg geliefd is bij iedereen. “Sowieso onze oogappel, van mij, van haar papa, van haar broer en zus en de héle familie bij uitbreiding. Daar hoeft ze zelfs niks speciaals voor te doen, ze is gewoon van nature heel heel lovable.”
Sterke familiale band
De familie Planckaert heeft een sterke band met elkaar. Dat komt hier ook weer opnieuw naar voren.
Stephanie geeft duidelijk aan dat niet alleen zij, maar ook papa, broer, zus en de rest van de familie enorm veel om Elara geven.
Het is net in die warme dynamiek dat de kijkers zich al jaren in herkennen. De familie is nog steeds erg geliefd.
Lees ook: Stephanie deelt mooi nieuws over dochter Iluna
Wat meteen opvalt
Wat vooral opvalt is de eenvoud van het bericht. Geen grote woorden, gewoon de vele liefde die er is voor Elara van het hele gezin.
Het maakt ook dat er veel mensen reageren op het bericht. Iedereen wil Elara een gelukkige verjaardag wensen.