Lotte Vanwezemael geeft criticasters lik op stuk met prachtige foto in badpak
Lotte Vanwezemael 'Dancing With The Stars ' was voor het eerst op tv op 18 oktober 2018. Acht bekende Vlamingen en hun professionele partners nemen het tegen elkaar op om de beste danskoppels te zijn.
Dancing With The Stars
Na de eerste aflevering van 'Dancing With The Stars 'Dancing With The Stars ' was voor het eerst op tv op 18 oktober 2018. Acht bekende Vlamingen en hun professionele partners nemen het tegen elkaar op om de beste danskoppels te zijn.
Dancing With The Stars
Lotte legde die reacties niet naast zich neer en beet van zich af. "Ik ben zo kwaad dat mensen zomaar het lef hebben om zoiets vuils, degoutants te reageren waar je iemands leven mee kapot kan maken."
Lotte sprak tijdens de Warmste Week nogmaals over bodyshaming. Zelf geeft ze aan van zichzelf en haar lichaam te houden. En terecht.
Op Instagram poseert Lotte nu in een prachtig oranje badpak. "Je ziet er prachtig uit, Lotte", klinkt het in de reacties. "Je ziet er stralend uit", vindt nog een volger. "Wat een mooie meid!"