Kristel zorgt ervoor dat haar man Regi het behoorlijk warm krijgt
Wendy van de Sande
Kristel zorgt ervoor dat haar man Regi het behoorlijk warm krijgt
Foto: Play4

De liefde tussen Kristel en Regi Penxten is er één die in sneltempo groeide. Na iets meer dan een jaar samen stapten ze al in het huwelijksbootje. Eind vorig jaar verwelkomden ze hun eerste kindje samen, dochtertje Suze. Hun relatie is een mix van warmte, humor en spontaniteit — en dat tonen ze ook graag op sociale media.

Een verrassend warm cadeau

Regi mag dan wel druk bezig zijn met zijn muziekprojecten, zijn vrouw Kristel weet hem nog steeds te verrassen. In een video op sociale media horen volgers hoe ze hem roept: “Ik weet dat je druk bezig bent, maar kom eens kijken, want ik heb een verrassing voor jou".

Nieuwsgierig wandelt Regi naar buiten — en daar rijdt plots een hottub op wielen hun tuin binnen. Een mobiele jacuzzi, speciaal voor hem geregeld.

Warm water, warme liefde

De hottub wordt opgewarmd en tegen de avond is het zover: het koppel geniet samen van een welverdiende warme duik. Omdat ze momenteel niet kunnen zwemmen in hun zwembad, bedacht Kristel dit originele alternatief. “Dat is wel heel warm, hé mannekes”, lacht Regi terwijl hij voorzichtig in het dampende water stapt. Regi zelf grapt in de reacties: “Gij met uw zotte ideeën.”

Romantiek met een knipoog

Het moment is typisch voor het koppel: speels, liefdevol en met een vleugje humor. Kristel en Regi tonen dat romantiek niet altijd groot of ingewikkeld hoeft te zijn. Soms is een onverwachte hottub en een goed humeur alles wat je nodig hebt voor een warme avond samen.

Meer nieuws

Meer nieuws

.