Ward Lemmelijn dan toch niet geschikt om deel te nemen aan VTM-programma
Ward Lemmelijn dan toch niet geschikt om deel te nemen aan VTM-programma
Foto: Photonews

Ward Lemmelijn is dit jaar niet weg te slaan van het scherm. Na zijn overwinning in ‘Dancing With The Stars’ en zijn sterke prestatie in ‘De Slimste Mens’ is hij nu ook te zien als speurder in ‘The Masked Singer’. Toch had zijn deelname aan het populaire VTM-programma er helemaal anders kunnen uitzien. De zanger zou zelf ooit de kans gekregen hebben om mee te doen als kandidaat maar dat bleek geen goed idee.

“Ze hebben me ooit gepolst om zo’n pak in te kruipen”

In een interview met Story vertelt Ward dat hij al jaren fan is van ‘The Masked Singer’. “De voorbije seizoenen heb ik alles gevolgd,” zegt hij. “Afgaan op zang was voor mij te moeilijk, want daar ken ik te weinig van. Ik lette eerder op dingen zoals de lichaamsbouw en de schoenmaat van de kandidaten.”

Toen VTM hem vroeg om zelf deel te nemen, moest hij echter lachen. “Ze hebben ooit gepolst of ik in zo’n pak zou willen kruipen, maar dat zou echt niet werken,” geeft hij toe. “Het probleem is dat ik mijn lach niet kan beheersen. Als de speurders iets grappigs zeggen, schiet ik sowieso in de lach. En dat is een risico, want zelfs als ze mijn stem zouden vervormen, is mijn lach nog altijd herkenbaar.”

Van kandidaat naar speurder

Uiteindelijk koos VTM voor een andere rol: Ward mocht plaatsnemen in het speurdersteam. “Ik vond het een eer dat ze me vroegen,” zegt hij trots. “Vaak moet ik even nadenken over programmavoorstellen, maar dit was echt een no-brainer. Ik wist meteen dat ik het wilde doen.”

Hij geniet zichtbaar van zijn nieuwe rol en probeert zo analytisch mogelijk te speuren. “Ik bekijk alles aandachtig: de lichaamstaal, de manier van bewegen… maar ik verlies mezelf soms in niet-relevante details,” lacht hij.

Eerlijk en enthousiast

Ward Lemmelijn laat zien dat zijn enthousiasme aanstekelijk blijft, op welk scherm hij ook verschijnt. Hij blijkt een speurder met humor en zelfkennis.

Meer nieuws

Meer nieuws

.