Foto: instagram@celinevanouytsel
Celine Van Ouytsel en Metejoor zijn het meest besproken showbizzkoppel van het moment in Vlaanderen. Terwijl Metejoor de ene hit na de andere scoort, blijft Celine opvallend op de achtergrond.
“Ik ga supporteren, maar ik zing niet mee”
Op 31 oktober treedt Metejoor op in de Afas Dome in Antwerpen, en uiteraard zal Celine er ook zijn. “Ik ga supporteren voor Joris en ik zal keihard meezingen,” zegt ze in Dag Allemaal. “Maar duw me geen microfoon onder mijn neus.”
Hoewel ze het optreden in ‘The Masked Singer’ nog altijd koestert, heeft ze geen plannen om een zangcarrière te starten. “Als ze me vragen, wil ik zeker nog eens optreden, maar dan moet het als Zebra zijn. Het is het pak dat het zo fijn maakt.” (Lees verder onder de foto)
Celine Van Ouytsel wil geen duet zingen met haar vriend Metejoor
“Een duet met Metejoor? Dat gaat niet gebeuren”
De geruchten over een mogelijk duet met haar vriend blijven de ronde doen, maar Celine maakt daar korte metten mee. “Een duet met Metejoor? Dat gaat niet gebeuren,” zegt ze resoluut. “Ik heb ervan geproefd, het was lekker, maar het is goed zo. Celine de zangeres, dat gaat niet gebeuren.”
Liever naast dan op het podium
Celine geniet zichtbaar van haar leven naast Metejoor, maar laat het podium liever aan hem over. Ze voelt zich het best in haar rol als supporter, niet als zangeres. “Ik ga wel uit volle borst meezingen.”
MEER OVER METEJOOR EN CELINE VAN OUYTSEL
Celine maakt zich bedenking over haar vriend: "Zou supergênant zijn"

Zanger doet belangrijke onthulling die ook zijn vriendin Céline Van Ouytsel aanbelangt
