Het is zover: Aster Nzeyimana en Lize Feryn kondigen groot nieuws aan
Het is zover: Aster Nzeyimana en Lize Feryn kondigen groot nieuws aan
Foto: Photonews

Aster Nzeyimana en Lize Feryn hebben groot nieuws te melden: het koppel gaat trouwen. Hun huwelijk stond oorspronkelijk gepland voor deze zomer, maar werd om praktische redenen uitgesteld tot eind oktober.

“We hebben het uitgesteld, maar het komt er nu aan”

Aster Nzeyimana en Lize Feryn vormen al jaren een van de meest geliefde koppels van Vlaanderen. Dat ze ooit zouden trouwen, stond voor hen al van bij het begin vast. “We hebben dat uitgesteld tot eind oktober,” vertelt Aster. 

"Het grote feest is voor 2027, maar nu gaan we al een klein feest organiseren. Het zou leuk zijn mochten we goed weer hebben, voor de foto’s”, bedenkt Aster zich in Primo.

De twee willen hun moment intiem houden, met enkel de mensen die hen het nauwst aan het hart liggen. Het grote feest volgt dus pas later, maar hun liefde vieren ze nu al met een kleinere ceremonie.

“Trouwen is een romantische geste”

Voor Aster is trouwen meer dan een traditie. Het is een bewuste keuze, een symbool van verbondenheid. “Lize en ik spreken al vanaf dag één over trouwen. Ik vind dat romantisch. Uitspreken wat je van plan bent, zolang mogelijk je best doen – heel je leven zelfs – om elkaar graag te zien, dat vind ik een mooie geste.”

De sportpresentator merkt op dat de jongere generatie opnieuw meer belang lijkt te hechten aan het huwelijk. “Ik heb de indruk dat onze generatie dat weer wat meer waardeert. En feesten, hé. Ook dat is onze generatie,” zegt hij al lachend.

Meer nieuws

Meer nieuws

.