Foto: VTM
Eindelijk is het zover: de Pluisjes zijn ontmaskerd in 'The Masked Singer'. Zoals zowat iedereen dacht, waren het Gunther Levi, Chris Van Tongelen en Davy Gilles, alias De Romeo's.
Al wekenlang werden de Romeo's door zowat iedereen verdacht. Het is dan ook een grote opluchting voor Gunther Levi, Chris Van Tongelen en Davy Gilles dat ze eindelijk niet meer hoeven doen alsof.
In 'Behind The Mask' hebben ze het uitgebreid over hun traject bij 'The Masked Singer'. Er is onder andere te zien hoe hun kinderen al van hun eerste zin wisten dat zij het waren.
Slechts één Pluisje in de eerste aflevering
Een van de spannendste momenten was ongetwijfeld het eerste optreden. Toen stond Gunther alleen op het podium. Enkel als hij zou doorgaan, zouden Chris en Davy de volgende keer óók mogen zingen. De inzet was dus hoog: de drie waren bloednerveus.
Het verliep helaas allesbehalve vlekkeloos. "Ik vond het een heel leuke act, maar hij ging daar totaal de mist in met een danseres", herinnert Davy zich.
De verkeerde danseres
Er moest op een gegeven moment een danseres passeren, die Gunther moest vastpakken en door elkaar schudden. Door zijn beperkte gezichtsveld stond hij echter op een heel andere plaats dan hij gerepeteerd had.
Hij greep dan maar de eerste de beste zangeres die naast hem stond en schudde haar door elkaar, maar die wist niet wat haar overkwam. "Maar ik dacht: het interesseert met niet, jij staat voor mijn neus."
Op het nippertje naar de tweede aflevering
Uiteindelijk belandde Pluisje in het risicogebied en ging het nog tussen hem en Flitser, alias Viktor Verhulst. Gelukkig stemde het publiek op hem en overleefde hij op het allerlaatste nippertje de eerste aflevering, tot grote opluchting van Chris en Davy!