Foto: Photonews
In 2025 stapten Aster Nzeyimana en Lize Feryn in het huwelijksbootje. Ze vormen een geweldig team samen, ook op professioneel vlak.
Aster Nzeyimana en Lize Feryn zijn al vele jaren een koppel, maar twee jaar geleden gaven ze hun relatie een nieuwe dimensie. Ze startten het modelabel Melange en openden een pop-upwinkel in Antwerpen.
Een vervolg voor Melange?Dat avontuur is inmiddels al een tijdje afgelopen, maar dat betekent niet dat er geen nieuwe plannen zijn voor Melange. Toch zullen de fans nog even moeten wachten op een nieuwe collectie.
De twee hebben immers beseft dat ondernemen echt een fulltime bezigheid is, en niet zomaar iets wat je snel even tussen andere jobs door kunt doen. Lize is dan wel een onderneemster in hart en nieren, maar voor Aster is dat soms moeilijk geweest.
De goesting is er weerVan in het begin was het de bedoeling dat het maar bij één collectie zou blijven. "Maar de goesting neemt weer de bovenhand", geeft hij toe in Het Nieuwsblad. De twee zijn daarom aan het nadenken over een vervolg.
"Maar da's niet evident", weet hij. "Het ontwerpen en het verkopen was plezant. Maar het productieproces en alles errond was pittig."
Ze kunnen er dan ook nog geen datum op plakken. "Lize heeft veel werk tot juni, dus het zou ten vroegste voor volgend najaar zijn. Maar stel dat ze plots extra acteerwerk krijgt, schuift ons mode-imperium weer op."
Lees ook: Prachtige beelden van de trouw van Lize Feryn en Aster Nzeyimana: "Fantastisch"
Samen een tv-programma?Een kledinglabel uit de grond stampen hebben ze dus al gedaan, maar hoe zit het met tv-werk? Samen iets maken hebben ze ooit al wel overwogen, maar door hun verschillende agenda's is dat niet makkelijk. Ook wil Lize niet te veel BV worden. "Voor haar is acteren het hoogste goed", aldus Aster. "Je moet in rollen geloofwaardig blijven."