Jan Leyers heeft een opmerkelijk idee: “Harry en Meghan moeten daar nu toch weg”

“Die plannen zijn zelfs erg concreet. Mijn muzikale kompaan Paul Michiels maakt opnieuw op regelmatige basis de verplaatsing van zijn woonplaats Lubbeek naar het repetitiekot bij mij in Hove om daar achter de piano plaats te nemen of een gitaar vast te pakken”, licht
Jan Leyers Jan Leyers is een Belgische muzikant en televisiemaker. Leyers heeft vier dochters, Dorien Leyers, Ella Leyers, Billie Leyers en Olga Leyers.
Jan Leyers
Half maart wordt Soulsister ook door Radio 2 en Sabam for Culture in de bloemen gezet tijdens de 20ste Eregalerij in Oostende. “Voor ‘een leven vol muziek’, ja. Het klinkt een beetje alsof we nu in was worden gegoten en worden bijgezet bij Madame Tussauds. Dat lijkt me een prima idee trouwens, nu
prins Harry Prins Harry is de zoon van prins Charles en prinses Diana Spencer. Hij is gehuwd met Meghan Markle, samen hebben ze een zoon, Archie Harrison.
prins Harry
“Alle gekheid op een stokje: we zijn oprecht erg trots en vereerd dat we die prijs krijgen. Die Eregalerij is toch een beetje de Vlaamse Hall of Fame. Maar een week eerder, op 12 maart, begint het al in de Ancienne Belgique in Brussel, met een speciaal concert waarin we ons tweede album Heat van dertig jaar geleden opnieuw integraal en in volgorde zullen spelen, aangevuld met andere nummers. Dat wordt ook bijzonder."