Familie Meiland doet het weer: "We gaan het eigenhandig opfluffen en verbouwen"
COS
Familie Meiland doet het weer: "We gaan het eigenhandig opfluffen en verbouwen"
Foto: Play5

Afgelopen zomer was er eindelijk goed nieuws voor de familie Meiland. Het kasteel in Frankrijk was eindelijk verkocht. Nu zetten Martien Meiland en Erica Meiland zich weer achter een nieuw project.

Vorige maand raakte bekend dat Erica Meiland en Martien Meiland een pension in hun woonplaats Noordwijk hadden gekocht. 'Pension Christina' doopten Martien en Erica nu om tot Code Rosé. Dat maakte de familie vrijdag bekend in de winkel van Montana Meiland tijdens een kerstborrel.

Toen de media de aankoop aankondigden, was de deal nog niet rond. Dat is nu wel zo. "Wij hebben een pension gekocht in Noordwijk en dat gaan wij eigenhandig opfluffen en verbouwen", vertelt Martien aan RTL Boulevard.

Na de verbouwingen, zullen de Meilandjes ook echt in het pension aan het werk gaan. "Koken kunnen we niet, maar een ontbijtje serveren we wel", zegt Erica. "We gaan niet meer zelf wassen. We zijn echt aanwezig en aan het werk daar."

Meer nieuws

Meer nieuws

.