Iluna Timmerman zegt zoals het is: “Zware klap voor de familie”

Iluna Timmerman Iluna Planckaert is de dochter van Stephanie Planckaert en Christopher Timmerman. Ze is te zien in 'Château Planckaert'. Stephanie Planckaert is de dochter van Eddy Planckaert. Ze is gehuwd met Christopher Timmerman, ze hebben samen drie kinderen. Christopher Timmerman is getrouwd met Stephanie Planckaert. Ze hebben samen 3 kinderen.
Iluna Timmerman
Stephanie Planckaert
Christopher Timmerman
Iluna blikt in Billie terug op een heel pijnlijk moment voor haar familie. “Het verlies van mémé Clara was een zware klap voor de familie”, merkt ze op.
“Toch was er ook een mooie kant aan het heengaan. Al die warme herinneringen die we aan overhouden, zijn goud waard.”
“Dat mijn moeder tot op het einde voor mémé Clara heeft kunnen zorgen, vind ik zo mooi”, pikt Stephanie in. “Het was niet altijd even makkelijk. Maar door elkaar te steunen, is het ons gelukt.”
Download gratis onze app en volg het leukste showbizznieuws op de voet!