'Boer Zkt. Vrouw'-kijkers komen met verrassende onthullingen: "Die zijn nu al uiteen!"

'Boer Zkt. Vrouw In ‘Boer Zkt. Vrouw’ gaat men opzoek naar een partner voor landbouwers. Het programma wordt gepresenteerd door Dina Tersago en An Lemmens. Dina Tersago is een presentatrice, actrice en model. We kennen haar als presentatrice in 'Boer Zkt. Vrouw'.
Boer Zkt. Vrouw
Dina Tersago
De ontknoping van 'Boer Zkt. Vrouw In ‘Boer Zkt. Vrouw’ gaat men opzoek naar een partner voor landbouwers. Het programma wordt gepresenteerd door Dina Tersago en An Lemmens.
Boer Zkt. Vrouw
Veel mensen wagen al wat gokjes en die klinken niet veelbelovend. Verschillende kijkers vrezen dat er maar heel weinig duo's nog samen zullen zijn en nog pessimistischer: "Ik denk dat er geen enkel koppel nog samen zal zijn", reageert een kijker.
Er lijken ook al wat spoilers tussen de reacties te zitten van mensen uit de omgeving van de boeren of hun partners. "Kim en Emi blijven samen", weet een kennis van Emi. "Van de rest weet ik het niet." Maar iemand anders weet wel meer, want ook Cyriel en Els zouden nog steeds samen zijn.
Een grote verrassing zou zich volgens enkele geïnformeerde kijkers kunnen voordoen bij geitenboer Garry. "Niet samen: de geitenboer en zijn grote liefde!", klinkt het. En: "De geitenboer en zijn Els zijn nu al uiteen." We komen het zondag 22 mei te weten bij VTM