Royaltywatcher is iets opgevallen bij koningin Paola en zoon koning Filip: "Geen evident tafereel"

Na de documentaire over prinses Delphine Delphine van Saksen-Coburg is de buitenechtelijke dochter van koning Albert II. Ze is sinds 1 oktober 2020 erkend als prinses van België. Paola komt uit een adellijke familie en is de jongste van 7 kinderen. Ze is de echtgenote van Albert II.
prinses Delphine
koningin Paola
De documentaire over koningin Paola Paola komt uit een adellijke familie en is de jongste van 7 kinderen. Ze is de echtgenote van Albert II.
koningin Paola
Op die fot zitten Paola, zoon koning Filip en schoondochter koningin Mathilde gezellig op de sofa, al lachend kijken ze naar oude foto's. "Wie hun verleden kent en beseft hoe dat nog steeds weegt op hun relatie, weet dat dit geen evident tafereel is", zegt royaltywatcher Wim Dehandschutter in Het Nieuwsblad.
"Opvallend: ze zitten in dezelfde groene zetel waarin Delphine zat bij haar veelbesproken ontvangt bij Albert en Paola, na haar erkenning. Leg de twee foto's naast elkaar, en er zit een opmerkelijk verschil in sfeer", zegt hij.
Zo is er geen sprake van afstand bij Paola, Filip en Mathilde en is er oprechte emotie van hun gezichten af te lezen. "En vooral: geen handtas op de schoot van Paola, alsof ze klaar zit om elk moment weg te lopen", aldus Wim Dehandschutter.