Foto: VRT1
Vanavond start ook op televisie de nieuwe werkweek. Naast de vaste afspraken is er een nieuw programma met Danira Boukhriss Terkessidis. Aaron Blommaert is serieus geschrokken.
Alles in orde!, 20:45 uur
‘Alles in orde’ is een realityreeks waarin Danira Boukhriss Terkessidis samen met opruimcoach Nele en klusser Benny gezinnen helpt die zoveel spullen hebben dat ze door de bomen het bos niet meer zien.
Bij de familie Brantegem hebben de spullen, en dan vooral het speelgoed, het huis overgenomen. Omdat elk gezinslid een 'labeltje' heeft, slagen ze er zelf niet in om de orde en het overzicht in huis te bewaren.
De confrontatie met de spullen in de loods zorgt voor een rollercoaster aan emoties, terwijl in huis alles in het werk wordt gesteld om het gezin de juiste handvaten te bieden om de uitdagingen, die leven met een label met zich meebrengt, zo verteerbaar mogelijk te maken.
VTMEen echte job, 20:40 uur
Zes bekende Vlamingen lopen stage als verpleegkundigen op het UZ in Leuven. Die zes bekende Vlamingen zijn Siska Schoeters, Bart Appeltans, Astrid Coppens, Elodie Gabias en William Boeva.
De zes stagiairs duiken de nacht in. Aaron beleeft de schrik van zijn leven, terwijl Siska vooral geen slapende kinderen wil wakker maken. William gaat helpen in de bakkerij. Wie slaagt erin om de hele nacht wakker te blijven?
PLAYJames & Co, 21:15 uur
James Cooke opent weer de deuren van zijn studio. Hij ontvangt er drie centrale gasten. Vanavond zijn dat Gert Verhulst, Zita Wauters en Philippe Geubels.