“Wesley Sneijder moet er niet op hopen! Yolanthe wil het hun zoontje besparen”

Yolanthe Cabau Yolanthe Cabau is een actrice en tv-presentatrice. Ze heeft o.a. meegedaan in 'Flikken Maastricht'. Ze heeft ook een eigen kleding- en juwelenlijn. Wesley Sneijder is een voormalig Nederlands profvoetballer. Hij speelde van 2003 t.e.m. 2018 bij het Nederlands elftal.
Yolanthe Cabau
Wesley Sneijder
Wesley Sneijder Wesley Sneijder is een voormalig Nederlands profvoetballer. Hij speelde van 2003 t.e.m. 2018 bij het Nederlands elftal.
Wesley Sneijder
“Zij heeft nooit met modder willen gooien. Al is het maar omdat Xess Xava later dan niet allemaal vuiligheid over zijn vader hoeft terug te lezen”, aldus een gezamenlijke vriendin van het ooit zo gelukkige koppel in Weekend.
“Maar Wesley moet vooral niet te veel hoop hebben dat het straks allemaal weer goed komt. Ik krijg niet de indruk dat Yolanthe staat te springen om hem een tweede kans te geven.”
“Zij is vooral bezig met het op de rit krijgen van haar eigen leventje samen met Xess. Zij zit helemaal niet te wachten op een verzoening, ze wil vooral rust.”