Moet Gert Verhulst zich zorgen maken? "Hij kan maar beter uit z'n doppen kijken"

De Nederlandse juicekanalen zijn al een tweetal jaar 'hot'. Tot nu leken enkel BN'ers zich zorgen te moeten maken.
Laura Tesoro Tesoro is een Vlaamse zangeres. Ze heeft ook eventjes meegedaan in 'Familie'. In 2016 nam ze deel aan Eurosong.
Laura Tesoro
Deze week verscheen er plots een roddel over Metejoor Metejoor is een Vlaamse zanger. Een van zijn bekendste liedjes is '1 Op Een Miljoen'. Eind 2021 nam hij deel aan het programma ‘Dancing With The Stars’. Yvonne Coldeweijer is een Nederlandse presentatrice, zangeres, actrice en youtuber. Boschman studeerde interieuradvisering en speelde mee als zangeres in musicals. Ze is de opvolgster van Klaasje in de meidengroep K3. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia. 'The Voice Kids' is een tv-talentenjacht. Het is de kinderversie van ‘The Voice van Vlaanderen’.
Metejoor
Yvonne Coldeweijer
Julia Boschman
K3
The Voice Kids
Het lijkt er dus op dat de juicekanalen ook steeds meer juice over bekende Vlamingen zullen gaan delen. Die vraag krijgen ze ook regelmatig van volgers: 'Willen jullie ook over bekende Vlamingen roddels delen?'.
"Eigenlijk lijkt ons dat wel een goed idee", zeggen Dephlin en Kaylee van Juicechannel bij HLN. "Over iemand als Gert Verhulst Gert Verhulst is een presentator, acteur, zanger, scenarioschrijver en ondernemer. Hij heeft Studio 100 opgericht . Hij heeft ook een eigen talkshow 'Gert Late Night'.
Gert Verhulst