“Marc Van Ranst zou beter daar aandacht aan besteden in plaats van elke dag op tv te komen”

Marc Van Ranst Marc Van Ranst is een Vlaamse viroloog die landelijke bekendheid kreeg tijdens de corona-epidemie.
Marc Van Ranst
Gezondheidsexperte Sonja Kimpen vindt het onbegrijpeljk dat Marc Van Ranst Marc Van Ranst is een Vlaamse viroloog die landelijke bekendheid kreeg tijdens de corona-epidemie. Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Marc Van Ranst
Familie
“Die man is met zijn levenswerk bezig, dag en nacht. Voor het goed van ons allemaal. En daardoor vergeet hij aan z’n eigen gezondheid te denken.”
“Hij blijft allicht doorgaan op adrenaline en cortisol. Maar wat zou het meeste effect hebben? Dat hij elke dag z’n praatje doet op tv óf dat mensen zien dat hij er gezond uitziet?”
“Ik snap niet dat hij als wetenschapper niet naar een gezonde geest in een gezond lichaam streeft. Hij zou hier eigenlijk een voorbeeld in moeten zijn.”