Foto: Instagram @nathaliemeskensofficial
Nathalie Meskens is momenteel druk bezig met de repetities voor de theaterproductie Stilte a.u.b.. Die zijn volop aan de gang.
Tegelijkertijd bereidt ze zich ook al voor op een tweede opvoering van Tien om te Zien, de musical. En ‘s avonds probeert ze haar twee kinderen ook nog wat extra aandacht te geven, iets wat haar leven momenteel behoorlijk hectisch maakt.
Nathalie verklapte dat ze huis in Costa Rica verkoopt, en geeft stand van zaken
Omdat Nathalie onlangs aangaf haar huis in Costa Rica te willen verkopen, kon de reporter van Het Laatste Nieuws het niet laten daar nog even op terug te komen. Over de stand van zaken zegt Nathalie:
“We hebben het nog, maar we zijn ermee bezig. Er zit wat beweging in, maar dat gaat niet van de ene op de andere dag.”
Ze geeft toe dat het eigenlijk niet de bedoeling was om de verkoop publiek te maken. “Het was eigenlijk niet de bedoeling om er iets over te zeggen, maar dat overkomt je dan in een podcast, wanneer je denkt het tegen één iemand te zeggen, wat natuurlijk niet het geval is.”