Foto: Play4
Op dinsdag vierde de Nederlandse zanger Gerard Joling zijn 65e verjaardag, en dat deed hij groots. Het was een evenement met optredens van de Dolly Dots en Vicky Leandros.
Tegelijkertijd stond hij stil bij zijn 40-jarige carrière. Bekende sterren zoals René Froger, Henny Huisman, Jeroen van der Boom, Irene Moors en Karin Bloemen waren uitgenodigd om mee te feesten.
Gerard Joling komt met duet met overleden legende André Hazes
Gerard gebruikte zijn jubileumfeest om een nieuwe single aan te kondigen. Het is een duet en wel met de wijlen André Hazes.
Het nummer I've Been Loving You Too Long, oorspronkelijk van Otis Redding, werd door André Hazes in 1989 uitgebracht. Nu heeft Gerard zijn eigen stemgeluid toegevoegd om er een nieuwe versie van te maken.
Alles is juridisch volledig in orde. "Dit alles met de goedkeuring van de erven van André", aldus Universal Music. Volgens Shownieuws verschijnt de single op 27 juni.