Ella Leyers heel eerlijk: “Heb mezelf verloren in een vlaag van razernij”

door: COS
Ella Leyers
Afbeelding bron: De Slimste Mens Ter Wereld

Ella Leyers moest onlangs in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ de duimen leggen voor Catherine Van Eylen. Toch zal Ella het record van aantal opeenvolgende afleveringen niet snel kwijtspelen.

Ella accepteerde haar lot als tweede op een erg waardige manier. Toch heeft ze volgens haar omgeving nogal een competitief kantje en kan het er heftig aan toe gaan.

Eén keer heb ik mezelf verloren in een vlaag van razernij tijdens een potje Pictionary”, geeft Ella toe in Knack Focus. “Kan gebeuren”, vindt ze.

“Ik had al zeker tien pijlen naar en vijf cirkels rond mijn overduidelijke tekening getrokken, en nog zag niemand wat het was.”

“Dat heeft geen sporen nagelaten”, benadrukt Ella. “Mijn familie duikt niet weg als ze me in de buurt van een whiteboard zien.”