Foto: Photonews
Stephanie Planckaert werkt natuurlijk in de eerste plaatsen in alle projecten van de familie Planckaert. Daarnaast is ze ook regelmatig in allerlei tv-programma's te zien.
Minder tv-werk in de toekomst
De laatste aflevering van 'Restaurant Misverstand' zit erop. Dit jaar maakte ook Stephanie Planckaert deel uit van het programma. Zij vormde een extra steun voor de deelnemers.
Het is niet de eerste keer dat ze opduikt in andere programma's dan 'Château Planckaert'. Ze vindt het erg leuk om tv te maken. Naar alle waarschijnlijkheid zal dat in de toekomst echter minder vaak gebeuren.
Christopher en Francesco deden de renovatie
De werken aan het Planckaert-kasteel schieten immers erg op, en het plan is om volgend te openen voor gasten. Het lijkt misschien alsof het na de werken eindelijk rustiger zal worden voor de familie, maar voor Stephanie zal het tegenovergestelde gebeuren.
"Het jarenlange parcours van de renovatie was vooral in handen van mijn man Christopher en Francesco. Ik ben niet de handigste met parketvloeren en dergelijke", zegt ze in Het Nieuwsblad.
Stephanie en Magali zullen het kasteel uitbaten
Als het kasteel open is voor gasten, daarentegen, zal de dagelijkse uitbating vooral gedaan worden door Stephanie en haar schoonzus Magali Van Houtte. Het zijn zij die de gasten zullen ontvangen.
Dat betekent dat er waarschijnlijk minder tijd zal zijn voor televisiewerk. "Alles wat ik dan doe voor televisie, zal afgetoetst moeten worden aan de bezigheden op het kasteel", klinkt het.
Lees ook: Prachtige foto's: Noa Planckaert en haar vriendje op hun paasbest voor het galabal
Nieuw seizoen van 'Château Planckaert'
Wie geniet van Stephanie op het scherm, kan nu gelukkig nog steeds aan zijn trekken komen. Deze week is er een nieuw seizoen van 'Château Planckaert' begonnen op VRT 1. In de eerste aflevering is onder meer te zien hoe de familie de betonnen vloer op de eerste verdieping giet, hoe Junior Planckaert revalideert van een operatie en hoe de hele familie samen de 21ste verjaardag van Iluna Timmerman viert met een kanotochtje.