Zorgen om Miley Cyrus wiens vliegtuig getroffen is door de bliksem

door: PMN
Miley Cyrus
Afbeelding bron: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

De fans van Miley Cyrus maken zich grote zorgen. Het vliegtuig waarin ze zat heeft een noodlanding moeten maken.

“Ons vliegtuig is in een enorme onverwachtse storm beland en door bliksem geraakt”, legt Miley Cyrus uit op haar Instagram.

“Mijn team, band, vrienden en familie, die allemaal met me meereisden, zijn veilig na een noodlanding."

Door die noodlanding heeft het vliegtuig nooit zijn eindbestemming gehaald. Miley deelde ook beelden van de bliksem die inslaat op het vliegtuig.

‘Shownieuws’ schrijft dat de zangeres zou optreden tijdens de tweede dag van van het Asunciónico festival. De eerste dag van het festival werd al afgelast door het slechte weer. Of de tweede dag doorgaat is nog niet duidelijk.