Sam Gooris in tranen na gezinsvakantie: "Heel veel gemist"
In 'Expeditie Gooris In expeditie Gooris maken Kelly Pfaff, Sam Gooris en hun twee kinderen een roadtrip. Het programma zal te zien zijn op VTM2. Sam Gooris is een Vlaamse zanger. Hij is getrouwd met Kelly Pfaff en heeft 2 kinderen. Kelly Pfaff is een Vlaamse presentatrice, zangeres, danseres en model. Ze is getrouwd met Sam Gooris, ze hebben samen twee kinderen.
Expeditie Gooris
Sam Gooris
Kelly Pfaff
"Toen de kinderen klein waren, was zijn agenda zo uit zijn voegen gebarsten", vertelt Kelly Pfaff Kelly Pfaff is een Vlaamse presentatrice, zangeres, danseres en model. Ze is getrouwd met Sam Gooris, ze hebben samen twee kinderen. Sam Gooris is een Vlaamse zanger. Hij is getrouwd met Kelly Pfaff en heeft 2 kinderen.
Kelly Pfaff
Sam Gooris
De impact op Sam is nóg groter. Hij neemt zich voor om volgende zomer nog eens twee weken met het gezin op reis te gaan. "Ik heb heel veel gemist," beseft hij nu, "en ik vind dat heel erg." Voor hem betekende de zomer vroeger immers "altijd maar werken, werken."
Voor hem heeft deze reis heel veel goedgemaakt. De gedachte maakt hem zichtbaar emotioneel, hij kan zijn tranen niet bedwingen. "Ik heb daar zó van genoten", klinkt het.