Sam Gooris duidelijk over 'Expeditie Gooris': 'Deze voorwaarde stelden we aan VTM'
VTM 'Villa Zuid-Afrika' is een Vlaams televisieprogramma waarin Kathleen Aerts samen met haar man en kinderen op zoek gaat naar een guesthouse in Zuid-Afrika. Anouk Matton is een Belgische DJ. Ze is getrouwd met Dimitri Vegas, samen hebben ze een zoontje. In expeditie Gooris maken Kelly Pfaff, Sam Gooris en hun twee kinderen een roadtrip. Het programma zal te zien zijn op VTM2.
Villa Zuid-Afrika
Anouk Matton
Expeditie Gooris
Tien jaar na de laatste aflevering van 'De Pfaffs' maken we opnieuw kennis met de familie Gooris. In 'Expeditie Gooris In expeditie Gooris maken Kelly Pfaff, Sam Gooris en hun twee kinderen een roadtrip. Het programma zal te zien zijn op VTM2. Sam Gooris is een Vlaamse zanger. Hij is getrouwd met Kelly Pfaff en heeft 2 kinderen. Kelly Pfaff is een Vlaamse presentatrice, zangeres, danseres en model. Ze is getrouwd met Sam Gooris, ze hebben samen twee kinderen. Shania Gooris is de dochter van Sam Gooris en Kelly Pfaff. Ze werd bekend door de realityshow 'De Pfaffs'. Kenji Gooris is een Vlaamse mediapersoonlijkheid. Hij is de zoon van Sam Gooris en Kelly Pfaff. Gooris heeft nog een zus, Shania Gooris.
Expeditie Gooris
Sam Gooris
Kelly Pfaff
Shania Gooris
Kenji Gooris
Het was weer even wennen aan al die camera's die het gezin volgden, maar gelukkig klikte het meteen met het team. "Na een dag voelden ze al aan als kameraden", merkt Sam op in De Zondag.
"Onze voorwaarde was ook dat het allemaal niet geregisseerd mocht aanvoelen. Alles moest spontaan gebeuren, wij zijn ook geen acteurs. Dat was eigenlijk ook al zo bij 'De Pfaffs'. De camera’s volgden wat wij deden, meer niet."