Ziggy uit 'Blind Getrouwd' wil iets kwijt over Sien: "Ze heeft genoeg tijd gehad"
Lies Hendrix
Ziggy uit 'Blind Getrouwd' wil iets kwijt over Sien: "Ze heeft genoeg tijd gehad"
Foto: VTM

De kijkers van 'Blind Getrouwd' zagen het al enkele weken aankomen: tussen Sien en Ziggy iets het niets geworden. Maar hoe voelt Ziggy zich daar eigenlijk bij?

Ziggy en Sien waren het eerste koppel in de geschiedenis van 'Blind Getrouwd' dat besloot om na de huwelijksreis niet te gaan samenwonen. Er was simpelweg geen klik tussen hen, alleen maar ergernissen. 

Twee verschillende tempo's

Dat had veel te maken met Siens onvermogen om zich open te stellen. Zij had een heel ander tempo dan Ziggy en raakte helemaal geblokkeerd. Wanneer ze uiteindelijk tóch langzaamaan haar muur wilde afbreken, was het voor Ziggy al te laat.

Hoewel Sien hem zei dat ze het nog wilde proberen, had hij niet het gevoel dat ze het meende. "Naar mijn gevoel was het eigenlijk al te laat. Ze heeft genoeg tijd gehad om te tonen dat ze me wilden leren kennen", zegt hij tegen Het Laatste Nieuws.

Ziggy is niet boos op Sien

Of hij zich gekwetst voelt door haar? Dat niet, want verliefd is hij niet geweest. Wel vindt hij het erg jammer voor zichzelf, omdat hij het gevoel heeft dat hij nooit een eerlijke kans heeft gekregen.

Ook boosheid voelt hij naar eigen zeggen niet. "Het verhaal is rond en voor mij is dat oké. De ene keer komt er iets moois uit het programma, de andere kee rniet. Dat heb je in het echte datingleven ook."

Een nieuwe liefde?

Ziggy is dus nog steeds single, en dat zal naar alle waarschijnlijkheid nog wel even zo blijven. Energie voor een nieuwe liefde heeft hij voorlopig nog niet. Nochtans krijgt hij wel wat berichtjes van geïnteresseerde vrouwen, maar die zullen dus nog even geduld moeten hebben!

Meer nieuws

Meer nieuws

.