William uit ‘Boer zkt Vrouw’ duidelijk aan zijn toekomstige vriendin: “Ik ga dat nooit opgeven”

William is één van de boeren die dit seizoen op zoek gaat naar een vriendin. Hij doet dat in het VTM In ‘Boer Zkt. Vrouw’ gaat men opzoek naar een partner voor landbouwers. Het programma wordt gepresenteerd door Dina Tersago en An Lemmens.
Boer zkt Vrouw
William hoopt in ‘Boer Zkt Vrouw’ een levenspartner te vinden. In ‘Story’ vertelt hij wat voor hem belangrijk is bij zijn mogelijke toekomstige vriendin.
“Wat primeert, is dat mijn lief open-minded is. Ze moet van reizen houden en af en toe bereid zijn om uit haar comfortzone te stappen.”
Paarden zijn ook heel belangrijk in het leven van cowboy William. Ook daar kan zijn toekomstige vriendin maar best rekening mee houden.
“Ik ga mijn dromen nooit opgeven voor de liefde. Maar als ik echt verliefd ben, zal ik automatisch meer tijd voor mijn relatie maken.”