Interview Ruth Beeckmans is er VTM heel dankbaar voor: “Voor mij is dat écht een cadeau”
PMN
Ruth Beeckmans is er VTM heel dankbaar voor: “Voor mij is dat écht een cadeau”
Foto: VTM

Ruth Beeckmans kennen we in eerste instantie als actrice. Recent ging haar nieuwste film Aller/Retour in première, waarin ze de rol van een truckchauffeur vertolkte.
 

En ze heeft toch wel een persoonlijke link met haar rol geeft ze toe. “Ik heb altijd wel een voorliefde gehad voor het truckersbestaan omdat mijn vader in een ver verleden nog trucker is geweest.” 

“Als kind heb ik dat leven zo wel meegemaakt. Ik moet zeggen dat ik het wel echt plezant vond om nu nog eens van de andere kant kon meemaken.”

“Ik vind het bewonderenswaardig hoe die zo lang van huis kunnen zijn zonder veel privacy. Het is heel mooi om te zien hoe elke chauffeur van zijn cabine probeert om er zijn eigen kleine huisje van te maken.”

Naast actrice is de sympathiek Ruth Beeckmans ook meer presentatrice. Denk maar aan het programma’s zoals: Snackmasters, Cupido ofzo en onlangs nog Verliefd, Verloofd, Getrouwd in 24 uur!  

“Het is leuk dat er telkens weer nieuwe dingen op mijn pad komen. Het is een echt cadeau dat ik zoveel facetten van mezelf mag laten zien als actrice, presentatrice, daar ben ik heel dankbaar om.”

Ruth geeft toe dat ze voor televisie nog nieuwe projecten op stapel heeft. Bekijk de video voor het volledige interview.

Meer nieuws

Meer nieuws

.