Foto: VTM
Bij Nele in 'B&B zoekt lief' liepen de spanningen hoog op. Het ging zover dat ze Nikolaas naar huis stuurde.
In een interview met Het Laatste Nieuws onthult Nele dat het al van de eerste dag foutliep tussen haar en Nikolaas. Toen ze 's avonds iets gingen drinken, wilde hij overal blijven plakken.
Op een bepaald moment wilde ze naar huis en besloot ze om dan maar alleen terug te keren. "Daar kon hij niet mee lachen. 'Waarom heb je mij alleen achtergelaten?', klaagde hij nadien meermaals."
"Hij gedroeg zich soms als een klein kind en wilde niet altijd meewerken", vervolgt ze. Zo was hij plots nergens te bespeuren toen er een douche gerepareerd moest worden.
Het was uiteindelijk het incident met de handdoeken dat de bom deed ontploffen. Nikolaas weigerde de ze te vouwen in de vorm van een zwaan. "Op dat moment was de maat vol. Met zo'n man kan ik niks aanvangen", klinkt het bij Nele.