Het lot van de acht overgebleven kandidaten in 'K2 zoekt K3' ligt grotendeels in de handen van de vakjury. Gert Verhulst heeft zich tijdens de studioshows bij Gordon, Ingeborg, Samantha en Natalia gevoegd.
Na 'K2 zoekt K3' kunnen we bij VTM GO telkens terecht voor 'K2 Zoekt Mee'. Daarin volgen we Hanne Verbruggen en Marthe De Pillecyn achter de schermen bij de show.
Zo zien we hoe K2 achter de desk van de jury plaatsneemt en Gordon, Ingeborg, Gert Verhulst, Samantha en Natalia imiteren én ze wat (ludieke) raad willen geven.
"Kom, we schrijven een paar tips voor de jury", stelt Hanne voor aan Marthe. Bij Ingeborg vinden ze bijvoorbeeld dat ze niet te lief, maar ook niet te streng mag zijn.
"Bij Gordon mag je zetten: niet te streng", zegt Hanne. "Ik zal er ineens tien schrijven", grapt Marthe. "Zet er gewoon op: geen commentaar op de nummers, geen commentaar op de styling...", dicteert Hanne. "Gewoon zwijgen", vat Marthe samen.