In 'Lisa' gebeurde er de afgelopen weken weinig ernstigs. Daar lijkt nu verandering in te komen.
Donderdag zagen we hoe Jonas bespioneerd werd. Even later zien we de telefoon van Jonas op de grond liggen. Met afleveringtitels als 'Vermist' en 'Spoorloos' beloven de beelden maar weinig goeds. Kijkers maken zich grote zorgen.
"Wie gaat Jonas ontvoeren?", klinkt het op Facebook. "Mijn zenuwen staan op dit moment gespannen voor de volgende aflevering. Als alles maar goedkomt en we nog steeds een mooi happy end krijgen."
"Volgens mij heeft Vic Jonas iets aangedaan", klinkt het. "Volgens mij gaat hij eruit... Vermoord en heeft Vic er iets mee te maken", vreest een fan. "Jonas gaat eruit. Dat vind ik spijtig."
"Dan stopt het verhaal", besluit een kijker. Veel kijkers hebben alvast vooruit gekeken en schetsen een onheilspellend beeld: ze hebben gezien hoe Jonas in een put gerold wordt en die wordt dichtgemaakt. Spannend!