VTM

Kijker valt het op bij Stef Wauters: "Net een travestiet"

door: PMN
Stef Wauters
Afbeelding bron: VTM

Woensdag was er op VTM het 'Gala van de Gouden Schoen'. Een prijs die jaarlijks wordt uitgereikt aan de beste speler uit de Jupiler Pro League.

De show werd live uitgezonden. Door de strenge coronamaatregelen werd het geen groots evenement zoals we dat jaarlijks gewoon zijn. Het werd kleinschaliger maar daarom niet minder spannen.

Er kwam ook heel wat reacties op de show. "De schminksters mogen wegens Corona wellicht niet werken, maar wie Stef Wauters onder handen genomen heeft, dat is een staaltje pure travestie", merkt er iemand op.

Een andere kijker stoort zich aan de reclame. "Amper gestart en.... voor de tweede maal reclame... na de BMW introductie."

"Corona bestaat blijkbaar niet meer op een showavond. Mondmasker blijken niet nodig voor chauffeurs", is nog een kijker opgevallen. Al vindt een fan ook dat het soms wel overdreven is. "Huh. Stef wouters staat helemaaaaaal alleen buiten mét mondmasker en binnen in de studio bijzijn gasten met 'De Gouden Schoen'. Beetje overdreven toch."