VTM

Jens Dendoncker ligt nog steeds in het ziekenhuis sinds opname vorige week

door: COS
Afbeelding bron: Photonews

Jens Dendoncker werd vorige week vrijdag opgenomen in het ziekenhuis. De aanleiding zou zijn chronische aandoening geweest zijn.

Jens Dendoncker is, net als afgelopen jaar, één van de gezichten van deze editie van Rode Neuzen Dag. Omwille van ‘ziekte’ kon Jens vorige week enkele opnames niet bijwonen en moest Jonas Van Geel het van hem overnemen.

Anja Peleman, woordvoerster van VTM, maakte toen bekend dat Jens opgenomen was in het ziekenhuis. “Zoals iedereen weet lijdt Jens aan de ziekte van Ménière en epilepsie”, klonk het vorige week bij de woordvoerster.

“We laten de dokters nu in alle rust hun werk doen en duimen voor een spoedig herstel”, aldus Anja Peleman. Nu meldt Het Nieuwsblad dat Jens het ziekenhuis nog steeds niet heeft mogen verlaten. Ook op sociale media blijft het zowel bij Jens als vriendin Lauren Versnick stil. Veel beterschap, Jens.