Foto: VTM
Brecht De Geyter nam deel aan ‘Blind Getrouwd’. Hij werd gekoppeld aan Dziubi Steenbergen. Hun huwelijk hield echter geen stand.
Brecht De Geyter (28) en Dzibui Steenbergen hebben wel besloten dat ze vrienden willen blijven. Na de zomer, want voorlopig hebben ze geen contact meer met elkaar, willen ze zien of dit mogelijk is.
Iedereen hoopt van wel want Brecht en Dziubi zijn heel populair geworden na hun deelname aan het programma. Intussen gaat het leven wel verder.
Dat betekent dat beiden vrijgezel zijn en dus ook weer op zoek moeten naar een nieuwe liefde, of toch niet? “Ik ben nog niet klaar om te daten”, is Brecht eerlijk in Dag Allemaal.
Voor mij hoeft het niet meer zo snel te gaan als in 'Blind Getrouwd'. Ik wil nu rustig rondkijken en daten
“Maar ik kijk wel uit naar dat moment. Ik heb beseft dat ik heel veel liefde heb om te geven, en dat ik graag een heel goede relatie zou willen.”
“Maar enkel en alleen wanneer het écht klikt. Voor mij hoeft het niet meer zo snel te gaan als in ‘Blind Getrouwd.’”
“Deze keer zou ik het graag aanpakken zoals iedereen: rustig rondkijken en daten.”