Duncan Laurence maakt het zichzelf moeilijk en zorgt voor primeur in 'The Voice Kids'

Op vrijdag 13 mei worden de laatste tickets voor de halve finale van 'The Voice Kids 'The Voice Kids' is een tv-talentenjacht. Het is de kinderversie van ‘The Voice van Vlaanderen’.
The Voice Kids
Elf kandidaten zijn al zeker van hun plekje in de halve finale. Nog vijf tickets liggen voor het rapen. Tijdens de laatste Knockoutronde zorgt team Duncan meteen voor een opener en verrassing van formaat.
Het team van Duncan Laurence Duncan Laurence is een Nederlands singer-songwriter. Hij won in 2019 het Eurovisisongfestival.
Duncan Laurence
Dat zorgt er nu wel voor dat hij in één Knockout geen drie, maar vier kandidaten tegenover elkaar moet zetten. "Voor de eerste keer in The Voice Kids 'The Voice Kids' is een tv-talentenjacht. Het is de kinderversie van ‘The Voice van Vlaanderen’.
The Voice Kids
Renée (13), Isis Lilja (14), Floris (14) en Amira (13) zullen het tegen elkaar moeten opnemen. "Ze hebben allemaal iets unieks, iets wat hoort bij frontmannen of -vrouwen van de band", legt Duncan uit. Na de Knockout staat Duncan voor een hartverscheurende keuze: wie neemt hij mee naar de halve finale?
De laatste Knockouts van 'The Voice Kids 'The Voice Kids' is een tv-talentenjacht. Het is de kinderversie van ‘The Voice van Vlaanderen’.
The Voice Kids