‘Thuis’-kijkers mogen er niet op hopen: “Kunnen we als schrijvers niet doen”

door: COS
Thuis - Tom en Karin
Afbeelding bron: Eén

Thuis’ leeft na 25 jaar nog enorm bij de trouwe kijkers. Dat valt ook de makers van de soap voortdurend op.

De makers van ‘Thuis’ vinden het geweldig hoe de fans op sociale media en kijkersfora meeleven met de verhalen van de personages. “Dat betekent toch dat we de mensen raken en dat ‘Thuis’ hen niet onberoerd laat”, citeert HLN de makers in het jubileumboek ‘Thuis 25’.

“Er wordt op die kijkersfora niet alleen veel gespeculeerd, maar heel wat fans doen er ook suggesties over de richting die een verhaallijn zou kunnen uitgaan. Die kunnen we als schrijvers natuurlijk niet volgen, want dan zou het allemaal te voorspelbaar worden.”

“Het is maar één keer gebeurd dat we ons wel hebben laten inspireren door een ingeving van een kijker: de boilerfraude van Luc Bomans, die uiteindelijk een dood kind heeft opgeleverd en Eddy in de gevangenis deed belanden.”

Tags Thuis