Nationale stakingsdag heeft gevolgen voor 'Thuis'-kijkers

Dinsdag zal er door een nationale actiedag van de vakbonden hinder zijn bij de openbare diensten. Niet alleen voor het openbaar vervoer, de lokale administraties en het onderwijs heeft dat gevolgen, maar ook voor de VRT.
De vakbonden zullen de hele dag actievoeren aan de ingangen van de VRT en de RTBF. Bij de VRT wordt er onder andere gestaakt tegen de recent bekendgemaakte besparingsmaatregelen.
De acties hebben grote gevolgen voor de programmatie. Zo zullen de journaals korter zijn dan gewoonlijk. Om 13 uur zal er een uitzending zijn van een kwartier, om 19 uur een van een half uur en 'Laat' zal een kwartier duren.
Op Canvas zal er geen uitzending zijn van 'Terzake 'Terzake' is een Vlaams duidingsprogramma. Het werd voor het eerst uitgezonden op 5 september 1994.
Terzake
Ook kijkers van 'Thuis