Makers van ‘Thuis’ verklappen al wat er staat te gebeuren: “Gaat niet in goede aarde vallen bij haar”

Voor de fans van ‘Thuis
Thilly liet er geen gras over groeien. Ze vroeg Harry meteen ten huwelijk. Die stemde toe.
“Maar wanneer die trouwpartij plaats zal vinden, gaan we nog niet verklappen”, zegt producer Hans Roggen in TV-Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Familie
“Ze lijkt me niet het type dat dingen op de lange baan schuift. Zij en Harry zullen er iets heel leuks van willen maken.”
Maar wat zal Christine daarvan vinden, die ook gaat trouwen? “Zij is nu uiteraard erg verrast door het nieuws van Thilly”, verklapt Roggen al.
“Door het plotse aanzoek van Thilly zuigt die de aandacht voor het nakende huwelijk van Christine weg. En daar is Christine niet blij mee. Dit zal bij haar niet in goede aarde vallen…”