Foto: Photonews
Op 2 mei 2021 overleed Jos De Man, de man van 'Thuis'-actrice Leah Thys, aan een coronabesmetting. In een gesprek met Het Laatste Nieuws laat Leah weten hoe het intussen met haar gaat.
Leah Thys heeft het nog steeds erg moeiijk met het overlijden van haar man. "Ik leef van dag tot dag", zegt ze. "Nee, ik óverleef van dag tot dag."
Wat ze erg moeilijk vindt, is dat ze weer structuur in haar leven moet vinden. Een leven met twee ziet er immers helemaal anders uit dan een leven alleen.
"Als iemand vraagt hoe het met me gaat, is mijn antwoord: dag per dag", klinkt het. "Ik verwacht niet dat het verdriet ooit zal slijten."
Ook haar coronabesmetting heeft beduidende sporen nagelaten: ze ervaart nog steeds kortademigheid, spierpijnen en vermoeidheid. Dat heeft gevolgen voor haar rol in 'Thuis'. Die is momenteel tamelijk beperkt. "Ik had de makers gevraagd om niet te veel te schrijven voor mij."