Opvallende bedenking bij ontmoeting koning Albert en prinses Delphine: “Enkel voor de foto”

Afgelopen weekend gebeurde wat niemand (zo snel) had zien aankomen: koning Albert en koningin Paola Paola komt uit een adellijke familie en is de jongste van 7 kinderen. Ze is de echtgenote van Albert II. Delphine van Saksen-Coburg is de buitenechtelijke dochter van koning Albert II. Ze is sinds 1 oktober 2020 erkend als prinses van België.
koningin Paola
prinses Delphine
Royaltykenners waren met verstomming geslagen. Ook Brigitte Balfoort kon haar ogen niet geloven toen ze wind kreeg van de historische ontmoeting tussen koning Albert en zijn dochter, Delphine van Saksen-Coburg.
“Je kan het bijna niet meer bijhouden, dit krijgt haast een Hollywoodgehalte”, zegt ze aan Het Laatste Nieuws. “Al vond ik niet dat het leek op een gezellig onderonsje met een taartje en een koffie.” Er viel haar namelijk iets opmerkelijks op bij Paola.
Zij draagt wandelschoenen en heeft haar handtas vast. “Het zou me dus heel erg verwonderen moest Paola van in het begin bij het onderonsje gezeten hebben, ik denk dat dat enkel voor de foto was. Maar hoe dan ook: een historische foto zal het altijd blijven”, aldus de royaltykenner.