Foto: Photonews
Op 31 augustus 1997 kwam prinses Diana om het leven. Ze werd het slachtoffer van een auto-ongeval in Parijs.
Prinses Diana overleed 25 jaar geleden na een tragisch ongeval in de Pont de l’Alma, een tunnel in de Franse hoofdstad Parijs. De prinses was amper 36 jaar oud toen ze stierf.
Een van de hulpverleners die bij de crash aanwezig was, was brandweerman Xavier Gourmelon. Hij wist eerst niet dat de "blonde vrouw" de Britse prinses was.
Xavier hield haar hand vast en probeerde haar gerust te stellen. "Mijn god, wat is er gebeurd?", vroeg ze nog momenten voor ze een hartstilstand kreeg. Dat schrijft The Mirror.
"Om eerlijk te zijn, dacht ik dat ze het zou overleven", citeert The Mirror de brandweerman bij The Sun. "Later ontdekte ik dat ze in het ziekenhuis was overleden. Het was erg schokkend."