Foto: Photonews
Kat Kerkhofs zien we elke donderdag in het nieuwe Play4-programma 'Tulpen uit Antwerpen'. Het programma lijkt voorlopig geen hoogvlieger.
Kat Kerkhofs zagen we de afgelopen jaren al vaker als presentatrice op televisie. 'Tulpen uit Antwerpen' is de eerste keer dat ze niet als sidekick aan het werk te zien is. De mening over haar prestatie komt deze week ter sprake in De Mediawatchers van HLN.
"De Julie Van den Steen van Play4. Ik denk dat ze heel erg haar best doet en dat men probeert haar goed te begeleiden, maar ze staat er toch een beetje te verzuipen", zegt Mark Coenegracht. "Ik denk ook dat er aan haar stem moet gesleuteld worden. Voor zover je dat kan."
"Ze komt nu bijzonder schril over en dat is zeer onaangenaam", legt de mediawatcher uit. "Dan voel je ook dat ook daar te weinig aandacht aan besteed is. Ze zit daar in de grote nieuwe foyer van Play Media in Antwerpen. Er is waarschijnlijk heel veel geruis en publiek en dan ga je roepen."